Нові інновації для фізичного розвитку учнів!

Дата: 12.05.2023 19:32

12 травня 2023 року на базі Бориспільського академічного ліцею імені Анатолія Федорчука відділ освіти та вчитель фізичної культури  Новосілківського академічного ліцею «Ерудит» Чабанівської селищної ради прийняли участь в нараді з питань організації та проведення обласного етапу Спортивних ігор серед дітей «Учнівська ліга «Здорова Україна».

Завданням ліги є сприяння впровадженню інноваційних технологій у діяльність закладів загальної середньої освіти територіальних громад при проведенні фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи.

Головна мета – мотивація учнівської молоді до здорового та активного способу життя, щоденної рухової активності.

У Новосілківському академічному ліцеї «Ерудит»  вже проведено І етап «Учнівської ліги «Ліга дружніх» для учнів 5-х класів.

Впевнено рухаємося вперед до покращення фізичного розвитку учнів та запровадження в роботі нових, цікавих спортивних ігор та змагань з різноманітних варіативних модулів фізичного навчання!