ПЕРШИЙ ДЕНЬ ЛІТА У "ДЗВІНОЧКУ": РАДІСТЬ, ІГРИ ТА УСМІШКИ
У садочку «Дзвіночок» радо зустріли літо веселими розвагами, щирими усмішками та гарним настроєм!
З нагоди першого дня літа творча команда закладу підготувала для малят яскраву розвагу «Здрастуй, Літечко!». Діти із задоволенням співали, брали участь у веселих іграх, конкурсах та руханках, дарували одне одному щирі усмішки й чудовий настрій.
Свято наповнило день позитивними емоціями, сміхом і теплом. Малята радо вітали літо та зарядилися гарним настроєм на весь сезон.
Нехай літо подарує дітям багато сонячних днів, яскравих вражень, нових відкриттів і щасливих моментів!

