Благоустрій

Про затвердження Правил благоустрою

Правила благоустрою території Чабанівської селищної ради смт Чабани та с. Новосілки

Аміністративна відповідальність

26 Березня, 2024 р., 15:45
Сприятливі погодні умови дозволили відновити роботи з капітального ремонту проїзду вздовж вулиці Покровська від вулиці Машинобудівників до вулиці Покровська, 9 у селищі Чабани.
20 Березня, 2024 р., 14:56
Ремонтні роботи проводились на основі колективного звернення мешканців. В ході капітального ремонту було виконано:
11 Березня, 2024 р., 11:45
Працівники КП "Керуюча компанія Новосілки" продовжують піклуватися про стан благоустрою нашої громади.
07 Березня, 2024 р., 11:00
Працівники та працівниці комунального підприємства здійснюють благоустрій озера в селищі Чабани. Наразі проводяться роботи з прибирання листя, сухого гілля та інших відходів для забезпечення чистоти та порядку на території навколо озера.
06 Березня, 2024 р., 16:00
Працівники комунального підприємства в с. Новосілки продовжують виконувати санітарну обрізку та кронування дерев, а також збір сухого листя для подальшого вивозу.
04 Березня, 2024 р., 14:50
Зокрема, проводяться комплексні роботи зі збирання залишків опалого листя, вивезення сухого гілля та прибирання доріг та вулиць.
01 Березня, 2024 р., 10:50
Комунальники продовжують роботи з прибирання населених пунктів нашої громади.
28 Лютого, 2024 р., 14:25
В рамках робіт проводиться прибирання доріг від бруду біля бровок, обрізка сухого гілля з подальшим його вивезенням, прибираються залишки сухого листя.
20 Лютого, 2024 р., 16:40
Для забезпечення чистоти та порядку на вулицях і прилеглих територіях, підпорядковані комунальному підприємству, проводяться роботи з благоустрою.
06 Лютого, 2024 р., 13:25
Працівники КП "Новосілки" проводять зрізання та вивіз сухого гілля. Враховуючи сильні пориви вітру, таке гілля може становити небезпеку для людей та майна, а також пошкодити електромережі.