Заклади освіти

НОВОСІЛКІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "ЕРУДИТ"

03027, с. Новосілки, вул. Нова, 1

Директор: Ліщук Ірина Олегівна

Приймальня: (096) 151-22-87

E-mail: nova.school@ukr.net

Веб-сайт Новосілківського академічного ліцею "Ерудит"

КЗ "ЧАБАНІВСЬКИЙ ЗДО "ДЗВІНОЧОК"

08162, селище Чабани, вул. Машинобудівників, 4-А

Директор: Товстоног Лариса Миколаївна

(044) 522-47-80

E-mail: dzvinochok_chabani@ukr.net

КЗ "НОВОСІЛКІВСЬКИЙ ЗДО "ЯБЛУЧКО"

03027, с. Новосілки, вул. Садова, 12

Директор: Джемесюк Алла Миколаївна

(044) 526-71-49

E-mail: iabluchko65@ukr.net

Веб-сайт КЗ "НОВОСІЛКІВСЬКИЙ ЗДО "ЯБЛУЧКО"

12 Квітня, 2024 р., 11:39
За підтримки Чабанівської селищної ради учні Новосілківського академічного ліцею "Ерудит" отримали нову спортивну форму для участі у районних та обласних змаганнях всеукраїнських шкільних ігор «Пліч-о-пліч».
12 Квітня, 2024 р., 09:55
Вихованці ЗДО «Яблучко» долучилися до всеукраїнського флешмобу «Дерево Героя», що ініційований Президентом України в рамках проєкту «Зелена країна».
15 Лютого, 2024 р., 16:10
З 19 лютого 2024 року (понеділок) у Новосілківському академічному ліцеї «Ерудит» Чабанівської селищної ради буде відновлено очне навчання.
05 Лютого, 2024 р., 14:40
Завдяки проєкту «Я можу врятувати життя» учні 11-х класів Новосілківського академічного ліцею «Ерудит» опанували основи надання першої домедичної допомоги цивільному населенню.
22 Січня, 2024 р., 16:25
Практичний психолог Новосілківського академічного ліцею "Ерудит" Наталія КОВАЛЬ взяла участь у першому етапі чотириденного офлайн-тренінгу "Перша психологічна допомога. Робота з різними категоріями вцілілих під час та після війни".
26 Грудня, 2023 р., 15:09
З 18 по 21 грудня в закладах дошкільної освіти нашої громади, з урахуванням усіх безпекових вимог, відбулися різдвяно-новорічні дійства!
29 Листопада, 2023 р., 09:45
28 листопада в рамках проєкту «Відкритий освітній простір» на базі КЗ «Новосілківський ЗДО «Яблучко» Чабанівської селищної ради відбулося методичне об’єднання для понад 20 вихователів середніх та старших груп сусідніх територіальних громад.
15 Листопада, 2023 р., 16:27
Ще донедавна на місці протирадіаційного укриття було підвальне приміщення, яке постійно підтоплювалось та не відповідало вимогам навіть найпростішого укриття.
15 Листопада, 2023 р., 12:00
Ця подія є важливою для нашої громади, адже завдяки капітальному ремонту та модернізації протирадіаційне укриття стало безпечним місцем для навчання та перебування під час будь-якої небезпеки для 590 осіб.
28 Квітня, 2023 р., 12:28
27 квітня завершився ІV етап ювілейної 50-ї Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії у 2022-2023 навчальному році, яку цьогоріч організувала Полтавська академія неперервної освіти ім. М.В.Остроградського.