Учора в Новосілківському академічному ліцеї «Ерудит» відбулося свято, сповнене щирих емоцій, теплих слів і незабутніх вражень — вручення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти випускникам 9-х класів.
Цьогоріч заклад увійшов до переліку тимчасових екзаменаційних центрів, де випускники з різних громад Київщини складають національний мультипредметний тест.
Сьогодні у Новосілківському академічному ліцеї «Ерудит» пролунав Останній дзвінок для трьох 11-х класів — особливий, хвилюючий і водночас щемкий день прощання зі школою, дитинством та безтурботними роками.
Перші хвилювання і перші великі кроки у нове життя. Ще зовсім недавно ці маленькі долоньки несміливо трималися за мамину руку, а вже сьогодні впевнено читають вірші, співають пісні та з усмішками прощаються з рідним дитсадком.
У Новосілківському академічному ліцеї «Ерудит» відбулися заходи, присвячені Дню Героїв — дню вшанування мужності, відваги та незламності українських захисників.