Публічна інформація

Закон України "Про доступ до публічної інформації"

Інформація про механізми чи процедури, за допомогою яких громадськість може представляти свої інтереси або в іншій спосіб впливати на реалізацію повноважень розпорядника інформації

Рішення №108. Про органiзацiю робоmu iз забезпечення Чабанiвською селщною paдою доступу до публiчної iнформацii

Додаток №1. Порядок доступу до публічної інформації

Додаток №2. Інструкція щодо процедури подання та розгляду запиту на інформацію

Додаток №3. Перелік інформації з обмеженим доступом (конфіденційної, таємної, службової), що є у володінні Чабанівської селищної ради

Додаток №4. Запит на інформацію

Рішення №67 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 17.06.2021 № 108 «Про організацію роботи із забезпечення Чабанівською селищною радою доступу до публічної інформації»

Рішення №102 Про внесення змін до Додатку 3 рішення виконавчого комітету від 17.06.2021 № 108 «Про організацію роботи із забезпечення Чабанівською селищною радою доступу до публічної інформації»

Розпорядження №110 від 12.08.2022 Про затвердження Порядку розгляду звернень громадян