Служба у справах дітей та сім'ї виконавчого комітету Чабанівської селищної ради

Курінна Ніна Петрівна Начальник Служби (098) 636-61-53
Таран Оксана Олександрівна Спеціаліст І категорії Служби
Товстоног Анна Вадимівна Спеціаліст І категорії - психолог

Положення про створення Служби у справах дітей та сім'ї

УВАГА! Якщо ви зіткнулися з явищем домашнього насильства особисто або стали свідком домашнього насильства, терміново звертайтеся за телефонами:

• Начальник Служби: +38 (098) 636 61 53 (Ніна Курінна)
  • Поліцейські офіцери Чабанівської селищної територіальної громади:

+380 67 144 58 46 (Ярослав Марченко)

+380 99 780 29 13 (Артем Двоіменний)

19 Квітня, 2024 р., 12:18
17 квітня 2024 року Служба у справах дітей та сім'ї Чабанівської селищної ради спільно з поліцейським офіцером Чабанівської громади провели профілактичний рейд "Стоп насильству" з метою попередження домашнього насильства та насильства за ознакою статі.
12 Квітня, 2024 р., 15:50
11 квітня 2024 року Служба у справах дітей та сім'ї Чабанівської селищної ради спільно з поліцейським офіцером громади, фахівцем із соціальної роботи та представником ДСНС провели вечірній профілактичний рейд "Здоровий побут".
08 Квітня, 2024 р., 15:20
05 квітня 2024 року працівники Служби у справах дітей та сім'ї спільно з поліцейським офіцером Чабанівської територіальної громади та представниками відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Фастівського РУ ГУ ДСНС України в Київській області провели пізнавально-профілактичний захід для учнів Новосілківського академічного ліцею «Ерудит» на тему мінної безпеки.
04 Квітня, 2024 р., 14:45
З метою попередження злочинності серед підлітків, негативних проявів та дотримання відповідальності батьками за виховання дітей, 3 квітня 2024 року представниками Служби у справах дітей та сім'ї Чабанівської селищної ради, поліцейським офіцером Чабанівської громади та фахівцем із соціальної роботи відділу соціального захисту було проведено вечірній профілактичний рейд "Підліток".
29 Березня, 2024 р., 14:45
Служба у справах дітей та сім'ї Чабанівської селищної ради спільно з поліцейським офіцером громади та представником Державної служби надзвичайних ситуацій відвідали 5 сімей з метою проведення роз'яснювальної роботи щодо виконання батьківських обов'язків стосовно дітей (їх належного догляду, утримання та виховання).
25 Березня, 2024 р., 16:12
Під час рейду представники Служби у справах дітей та сім'ї Чабанівської селищної ради спільно з поліцейським офіцером Чабанівської громади відвідали сім’ї, які потрапили у складні життєві обставини, включаючи:
21 Березня, 2024 р., 14:55
20 березня 2024 року в Будинку культури с. Новосілки відбулася робоча нарада з розвитку послуги сімейного патронату в громаді, організована Службою у справах дітей та сім'ї Чабанівської селищної ради спільно з представником Міжнародної благодійної організації «Партнерство «Кожній дитині».
15 Березня, 2024 р., 14:50
Служба у справах дітей та сім'ї спільно з поліцейськими офіцерами Чабанівської громади та фахівцем із соціальної роботи провели черговий рейд з перевірки умов проживання та виховання дітей.
15 Березня, 2024 р., 10:01
14 березня працівники Служби у справах дітей та сім'ї Чабанівської селищної ради спільно з поліцейськими офіцерами Чабанівської територіальної громади провели урок безпеки для учнів 5 класу Новосілківського академічного ліцею «Ерудит».
08 Березня, 2024 р., 09:35
7 березня 2024 року працівники Служби у справах дітей та сім'ї спільно з головним інспектором відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Фастівського РУ ГУ ДСНС України в Київській області провели пізнавально-профілактичний захід для учнів Новосілківського академічного ліцею «Ерудит» на тему мінної безпеки.