Служба у справах дітей та сім'ї виконавчого комітету Чабанівської селищної ради

Курінна Ніна Петрівна Начальник Служби (098) 636-61-53
Таран Оксана Олександрівна Спеціаліст І категорії Служби
Товстоног Анна Вадимівна Спеціаліст І категорії - психолог

Положення про створення Служби у справах дітей та сім'ї

УВАГА! Якщо ви зіткнулися з явищем домашнього насильства особисто або стали свідком домашнього насильства, терміново звертайтеся за телефонами:

Служба у справах дітей та сім’ї Чабанівської селищної ради

Поліцейський офіцер Чабанівської селищної територіальної громади

21 Лютого, 2024 р., 13:35
20 лютого 2024 року Службою у справах дітей та сім'ї Чабанівської селищної ради, спільно з поліцейським офіцером Чабанівської громади, був проведений вечірній профілактичний рейд «Підліток».
15 Лютого, 2024 р., 14:15
14 лютого 2024 року Службою у справах дітей та сім'ї Чабанівської селищної ради, спільно з поліцейськими офіцерами громади, представником Фастівського районного управління ДСНС України та фахівцем із соціальної роботи відділу соціального захисту населення Чабанівської селищної ради проведено профілактичний рейд "Здоровий побут".
09 Лютого, 2024 р., 14:45
Під час заходу відвідали 3 сім'ї, де виховується 7 дітей, серед яких і діти, які перебувають на обліку Служби. З батьками провели інформаційно-роз'яснювальну бесіду щодо належного догляду, утримання та виховання дітей. Також їм нагадали про відповідальність, передбачену чинним законодавством у разі порушення цих норм.
26 Січня, 2024 р., 15:30
Служба у справах дітей та сім’ї Чабанівської селищної ради спільно з поліцейським офіцером Чабанівської громади та за участю фахівця із соціальної роботи відділу соціального захисту Чабанівської селищної ради провели вечірній профілактичний рейд «Здоровий побут».
19 Січня, 2024 р., 15:58
19 січня 2024 року в Київському академічному театрі юного глядача на Липках, з нагоди відзначення новорічних та різдвяних свят, відбувся захід для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.
19 Січня, 2024 р., 15:00
18 січня 2024 року працівники Служби у справах дітей та сім'ї Чабанівської селищної ради спільно з поліцейським офіцером Чабанівської громади та за участю фахівця із соціальної роботи відділу соціального захисту Чабанівської селищної ради провели вечірній профілактичний рейд «Здоровий побут».
05 Січня, 2024 р., 11:35
4 січня 2024 року працівники служби у справах дітей та сім'ї Чабанівської селищної ради спільно з поліцейським офіцером громади та за участю фахівця із соціальної роботи відділу соціального захисту Чабанівської селищної ради провели вечірній профілактичний рейд «Підліток».
26 Грудня, 2023 р., 16:53
Служба у справах дітей та сім'ї Чабанівської селищної ради спільно з поліцейськими офіцерами Чабанівської громади та за участі фахівця з соціальної роботи відділу соціального захисту населення провели вечірній профілактичний рейд «Підліток» та «Здоровий Побут».
18 Грудня, 2023 р., 11:00
Представники служби у справах дітей та сім'ї Чабанівської селищної ради спільно з поліцейським офіцером Чабанівської громади відвідали торгові заклади смт Чабани та провели інструктаж для працівників щодо заборони продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв, тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років.
08 Грудня, 2023 р., 18:10