Сектор культури, молоді та спорту Чабанівської селищної ради

Подолянець Роман Іванович Завідувач сектору

Адреса: Будинок культури, с. Новосілки, вул. Озерна, 4

Метою Сектору є створення умов для забезпечення в межах визначених законодавством прав членів територіальної громади в сфері культури, молоді та спорту, збереження та популяризації національного,  культурного надбання,  створення конкурентоспроможного мистецького середовища задля розвитку культурного простору Чабанівської територіальної громади, надання населенню якісних послуг в сфері фізичної культури і спорту шляхом виконання відповідних державних і місцевих програм, через мережу комунальних підприємств, установ і закладів для задоволення потреб та інтересів громади.

Положення про сектор культури, молоді та спорту виконавчого комітету

ДОЗВІЛЛЯ ДЛЯ ДІТЕЙ, ПІДЛІТКІВ ТА ДОРОСЛИХ - ГУРТКИ ТА СЕКЦІЇ

02 Листопада, 2023 р., 13:00
1 листопада 2023 року в Чабанівській громаді відбулося урочисте відкриття майданчика "Активні парки – локації здорової України" та Молодіжного простору.
27 Жовтня, 2023 р., 12:36
Подія відбудеться 01.11.2023 року в Будинку культури Чабанівської селищної ради, с. Новосілки.
24 Жовтня, 2023 р., 11:05
Мафія — це гра, яка вимагає стратегічного мислення, відмінної аналітичної здатності та розвиває навички комунікації.
20 Жовтня, 2023 р., 16:00
Опитування проводиться серед молоді населених пунктів Чабани та Новосілки різних вікових груп.
19 Жовтня, 2023 р., 15:37
Метою змагань було відновлення змагальної діяльності на території України та популяризація виду спорту у м. Буча. У змаганнях взяли участь юні гімнастки Чабанівської громади - вихованки СК «Грація».
19 Жовтня, 2023 р., 12:20
Серед важливих питань було створення соціальних мереж простору, які будуть інформувати про активності та події простору, а також затверджено план підготовки до офіційного відкриття молодіжного простору, про яке буде повідомлено додатково.
17 Жовтня, 2023 р., 15:04
14 жовтня у Києві відбувся відкритий Чемпіонат Києва з велосипедного спорту. У змаганнях взяли участь 13 вихованців велосипедного мотокросу «БМХ» КДЮСШ "Темп", тренер Дмитро Піонтковський.
17 Жовтня, 2023 р., 13:00
Шукаємо амбіційну, відповідальну людину, що буде орієнтованою на результат. Бажано бути активним користувачем соцмереж та вміти працювати з фотоконтентом.
17 Жовтня, 2023 р., 09:33
14 жовтня у Бердичеві відбулася 13-та матчева зустріч з боксу між збірними командами Київської та Житомирської областей. Змагання проходили в пам'ять про тренера Миколи Миколайовича Самойлова.
16 Жовтня, 2023 р., 14:43
Щотижня у молодіжному просторі нашої громади проводяться зустрічі активної молоді. На минулому тижні учасники провели зустріч у форматі гри в "Мафію". Гра була цікавою та захоплюючою, а учасники мали можливість не лише весело провести час, а й потренувати свої комунікативні навички.