Сектор цивільного захисту, взаємодій з правоохоронними органами та військово-облікової роботи Чабанівської селищної ради

Круць Олена Михайлівна Завідувач військово-облікового бюро сектору (097) 237-65-27
Гіленко Роман Олександрович Інспектор сектору цивільного захисту

Адреса: с. Новосілки, вул. Озерна, 4 (приміщення Будинку культури)

Години роботи:

• понеділок - четвер з 08.00 до 17.00
  • п’ятниця з 8.00 до 15.45
  • субота та неділя - вихідні

chabany_sektor_cz@ukr.net

viyskoviyoblik@ukr.net

17 Липня, 2023 р., 14:51
Підготовлений – значить захищений. Це правило у час повномасштабної війни стало ще більш актуальним. Зважаючи на те, що країна-терорист не дотримується жодних законів та правил ведення війни, кожен українець повинен знати базові правила поведінки у випадку надзвичайної ситуації будь-якого характеру – знайти їх можна за посиланнями:
20 Квітня, 2023 р., 16:56
Верховна Рада України визначила, що проведення щорічної разової виплати оборонцям України та її народу відбуватиметься до Дня Незалежності України.
07 Лютого, 2023 р., 16:27
Міністерство внутрішніх справ України оголосило про формування кількох додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Вони мають зміцнити наші сили під час майбутнього наступу.