Виконавчі дії по знесенню самочинних нежитлових приміщень здійснено

Дата: 21.11.2022 11:54

07 жовтня 2021 року головним державним виконавцем Вишневського відділу державної виконавчої служби було відкрито виконавче провадження по виконанню Наказу №911/2150/18 від 30.09.2021 за судовим рішенням по справі за позовом Чабанівської селищної ради в інтересах громади до ТОВ «Валентина і Анатолій» про усунення  перешкод у користуванні  земельною ділянкою комунальної форми власності Чабанівської селищної ради шляхом знесення незаконно побудованих ТОВ «Валентина і Анатолій»  нежитлових приміщень загальною площею 98,1  кв. м по вул. Нова, 1-А в с. Новосілки.

✅ 18 листопада 2022 року головним державним виконавцем Вишневського відділу державної виконавчої служби було здійснено виконавчі дії по знесенню самочинного нежитлового приміщення на підставі Наказу № 911/2150/18 від 30.09.2021 р.

Нагадаємо, повернути стадіон нашій громаді вдалось завдяки 4-ох років виснажливих судових справ. Відтепер, після його відновлення, мешканці громади зможуть повноцінно ним користуватися.