Привітання з Днем Святого Миколая

Дата: 19.12.2022 08:07

Шановні мешканці Чабанів та Новосілок, прийміть найщиріші вітання з Днем Святого Миколая!

Це найсвітліше і найрадісніше релігійне свято усіх християн світу першим приходить до нас як добра зимова казка, сповіщаючи наближення Різдва Христового та Нового Року. Воно дарує віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі почуття надії і любові, надихає на добрі справи і милосердя до інших.

Бажаємо кожній родині миру, достатку, родинного затишку й душевного тепла, нашим захисникам бажаємо непохитної віри у свої сили, Господнього благословення на перемогу та повернення до своїх домівок!

Зі святом вас! Вірте в дива!

З повагою
в.о. селищного голови - секретар ради Олена СОБОЛЄВА, виконавчий комітет та депутатський корпус Чабанівської селищної ради