20 дітей Чабанівської селищної територіальної громади 5 січня відвідали Свято «Залізний Миколай»

Дата: 09.01.2023 11:20

Це діти, позбавлені батьківського піклування, діти військовослужбовців ЗСУ, діти із родин внутрішньо переміщених осіб, які зараз проживають на території нашої громади.

Втілити дитячу мрію вдалося за сприяння першої леді України Олени Зеленської.

Святкове дійство проходило на Київській дитячій залізниці.  Учасники подорожували фантастичним потягом, відвідали локацію «Залізного Миколая», де поділилися своїми бажаннями та просили миру й Перемоги для України.  Діти отримали масу нових вражень та емоцій, а також подарунки на згадку від зустрічі зі Святим Миколаєм.