«Доступні ліки» під час воєнного стану

Дата: 10.01.2023 11:40

В Україні продовжує діяти програма «Доступні ліки», завдяки якій пацієнти можуть отримувати необхідні ліки безоплатно або з невеликою доплатою.

За програмою "Доступні ліки" пацієнти з хронічними захворюваннями можуть отримати ліки безоплатно або з незначною доплатою.

Як скористатися програмою?

В умовах воєнного стану пацієнти можуть отримувати "доступні ліки" як за електронним, так і за паперовим рецептом. Національна служба здоров’я відшкодовує аптекам вартість ліків незалежно від форми рецепта.

Нагадуємо, що лікар, з яким у пацієнта підписана декларація, може виписати рецепт по телефону. Номер рецепта та код-підтвердження надійде пацієнту на телефон у вигляді СМС.

Як знайти аптеку, яка відпускає "доступні ліки"?

Шукати аптеку з "доступними ліками" радимо за допомогою "Електронної карти аптек-учасниць програми реімбурсації лікарських засобів" або зателефонувати 16-77.

Радимо, перед тим як йти в аптеку, зателефонувати й уточнити, чи є в наявності потрібний вам препарат. Можна також попросити працівників аптеки зарезервувати його для вас.

#ЗдоровішіРазом