Маленькі та дорослі щедрувальники нашої громади завітали до Чабанівської селищної ради

Дата: 13.01.2023 12:46

В Україні за давнім звичаєм 13 та 14 січня відзначають народні свята – Маланки (Щедрий вечір) та Василя (старий Новий рік). За традицією, щедрувальники ходять від хати до хати, бажаючи господарям щедрого вечора, доброго здоров’я та добробуту в новому році.

Тож, за українськими традиціями і до Чабанівської селищної ради 13 січня завітали гості – маленькі вихованці ЗДО "Дзвіночок" смт Чабани разом зі своїми вихователями та завідуючою закладу, а також працівники Будинку культури с. Новосілки.

Маленькі та дорослі щедрувальники у святкових образах, із Вифлеємською зіркою та радісним блиском в очах, у віршах, щедрівках та піснях бажали колективу міцного здоров’я, всіляких гараздів, миру і добра!

Виконуючий обов'язки селищного голови - секретар ради Олена Соболєва разом з усім колективом радо зустріли гостей. Олена Олександрівна подякувала за продовження українських традицій, позитив, тепло та щирість, адже за народними повір’ями те, що побажають щедрувальники, обов'язково має здійснитись у Новому році, і наше спільне найзаповітніше бажання – перемога та мирне небо на нашій рідній землі!

Щедрий вечір, добрий вечір, добрим людям на здоров’я!
Будьте здорові, переможного Нового року!