Народний аматорський вокальний ансамбль «Сузір‘я» (смт Чабани) долучився до участі в благодійній акції «Народне мистецтво Київщини на варті культурного фронту»

Дата: 06.02.2023 14:06

04 лютого 2023 року народний аматорський вокальний ансамбль «Сузір‘я» (смт Чабани) долучився до участі в благодійній акції «Народне мистецтво Київщини на варті культурного фронту».

Десант народного мистецтва Київщини висадився на Центральному залізничному вокзалі Києва. Колективи, виконавці та майстри народного мистецтва незважаючи на вихідний день з великим натхненням і піднесенням взяли участь в благодійній акції «Народне мистецтво Київщини на варті культурного фронту».

Усі колективи та виконавці без винятку стали улюбленцями тих пасажирів, які поспішали, а дехто ледве не запізнився на рейс в різні куточки України і Європи, беручи з собою не тільки яскраві враження в серці, а й відео на мобільних. Сьогодні саме українська пісня як молитва. Допоки звучав марафон українських пісень на центральному майданчику залізничного вокзалу, всі були в частоколі безпеки. НЕ БУЛО ТРИВОГИ! Дехто каже, що «культура не на часі», проте саме зараз, як ніколи, ми повинні підтримувати культуру, оберігати та популяризувати її. Бо саме там, де звучить пісня - там продовжується життя!

Детальніше про подію та учасників акції на сторінці Київського обласного центру народної творчості за посиланням.