"ВИВЧАЮ - НЕ ЧЕКАЮ"! Мобільний застосунок, що допоможе учням 1-4 класів навчатися за українською програмою

Дата: 06.02.2023 14:51

За сприяння МОН громадською спілкою «Освіторія» спільно з міжнародною організацією «War Child Holland» створено Проєкт «Вивчаю — не чекаю».

У застосунку доступні уроки, які відповідають державній програмі початкової школи та стандартам НУШ. Тож усі учасники освітнього процесу, вчителі та школярі 1-4 класів, можуть завантажувати додаток, щоб опановувати новий матеріал по вивченню математики та української мови у будь якій точці світу.

Його також можна використовувати для домашнього навчання. Вчителі можуть використовувати його у різний спосіб – для роботи у класі, домашніх завдань, тестів. Для розроблення навчального контенту Громадська спілка «Освіторія» залучила найкращих педагогів, філологів, методистів, які є гарантами відповідності матеріалів до навчальної програми та вимог НУШ.

Звертаючись до дитини через актуальні для неї «канали» та «інструменти», отримуємо можливості природного заохочення.

➡️Оновлена версія «Вивчаю – не чекаю» доступна на App Store та Google Play. Завантажити можна як на смартфон, так і на планшет.

Довідково: «Вивчаю – не чекаю» створено на основі методології мікронавчання міжнародної організації «War Child Holland». Застосунок є безкоштовним та працює без доступу до інтернету після попереднього завантаження. Контент для застосунку розроблявся за участю дітей, які пропонували свої ідеї щодо героїв, сюжетів.