Тиждень безпечного інтернету для учнів Новосілківського академічного ліцею "Ерудит"

Дата: 14.02.2023 16:36

Відповідно до затвердженого плану заходів закладу освіти з 07 по 10 лютого для учнів початкової та середньої школи проведені цікаві квест-заняття, інформаційні марафони щодо безпечної поведінки в Інтернет просторі.

Здобувачі освіти дізналися багато корисної інформації про "Зворотній бік Інтернету", Інтернет-етику, ігроманію та власну Кібербезпеку. Для батьків учнів проведено онлайн-зустріч з практичним психологом ліцею на тему "Безпечне використання інтернету школярами".

Наша мета, як дорослих, навчити дітей користуватися Інтернет простором з користю, умінням відрізняти загрози та ризики сумнівних Інтернет-каналів, сайтів, ігор та ін., а також розуміти власну відповідальність під час перебування дитини в Інтернет мережі.