5 золотих медалей та кубків вибороли вихованці спортивного клубу з художньої гімнастики "Грація" с. Новосілки

Дата: 23.02.2023 15:12

На відкритому Чемпіонаті з художньої гімнастики "Mickey CUP", який відбувся 17-18 лютого 2023 року в місті Вишневе, від команди СК «Грація» с. Новосілки взяли участь 11 гімнасток.

Наймолодші учасниці - Марія ПОНОМАРЕНКО (2015 р.н.), Соломія ГУРНАК (2016 р.н.) та Злата БАДЮК (2017 р.н.) посіли 1 місця! Загалом дівчатка вибороли 5 золотих медалей та кубків, 3 срібних та 3 бронзових медалей.

Змагання пройшли в дружній та спортивній атмосфері, з гарним настроєм та розмаїттям виступів. Найкращі гімнастки отримали заслужені нагороди, а всі учасники турніру змогли показати свої навички та отримати корисний досвід у змаганнях.

Висловлюємо подяку тренерам за їх зусилля та професіоналізм, які дозволили учасницям продемонструвати захоплюючі виступи! Бажаємо подальших успіхів у розвитку та підготовці юних спортсменок та здобутті нових перемог!