Як передати покази у ДТЕК: 5 найзручніших онлайн-способів

Дата: 01.03.2023 16:41

Вчасна передача показників електролічильника дозволяє уникнути розбіжностей між розрахованим та фактично спожитим об’ємом електроенергії і ви будете отримувати рахунки тільки за реально спожиту електрику.

Найкраще передавати показники в останні 2 дні поточного місяця до 3-го числа наступного.

У ДТЕК Київські регіональні електромережі порадили 5 найбільш зручних онлайн-сервіси, за допомогою яких зробити це можна легко та швидко. Кожен сервіс працює в режимі 24/7, легкий та простий у використанні.

Передавати покази лічильника треба оператору системи розподілу електроенергії (ОСР). Після цього дані про використані об’єми надаються постачальнику, який формує платіжки до сплати. Щоб нарахування були фактичними, а не розрахунковими, краще робити це в останні 2 дні поточного місяця до 3-го числа наступного. Це допоможе уникнути розбіжностей між розрахованим та фактично спожитим об’ємом електроенергії, а постачальник зможе виставити рахунки тільки за реально використане світло.

«ДТЕК продовжує розвивати сучасні онлайн-послуги та створив зручні та доступні дистанційні канали для швидкої передачі показів електроенергії. Вони дозволяють передавати дані зі смартфона, планшету, ПК або ноутбуку з будь-якої точки світу. Це насправді просто та робить процес максимально зручним для мешканців області. Зокрема тих, хто через війну знаходиться далеко від дому, проте може дистанційно контролювати усі нарахування», − підкреслили у компанії.

Щоб легко та швидко передати покази, рекомендуємо скористатися одним з п’яти сервісів:

1) зручна веб-форма на сайті ДТЕК Київські регіональні електромережі, що працює без реєстрації;
2) чат-бот у Viber та Telegram;
3) IVR-меню контакт-центру, натиснувши «2»:
— для стаціонарних телефонів (044) 459 07 40;
— для мобільних телефонів (067/093/099) 495 70 40;
4) особистий кабінет на сайті ДТЕК Київські регіональні електромережі;
5) мобільний додаток «Мережі онлайн» (додаток доступний в AppStore та Google Play Market).

Найзручнішим є чат-бот у Viber та Telegram. Наразі ним активно користуються вже понад 100 тисяч клієнтів компанії. Для того, щоб почати користуватися чат-ботом, необхідно:

• у пошуку месенджера Viber або Telegram ввести «ДТЕК Київські регіональні електромережі»;
  • пройти процедуру верифікації (для незареєстрованих клієнтів);
  • обрати в меню «передати покази лічильника» та, слідуючи підказкам меню, надіслати інформацію.

Важливо. Якщо клієнт не надав вчасно дані, нарахування здійснюються, виходячи із прогнозованого (середньодобового), а не фактичного об’єму споживання. Наступного місяця у розрахунковий період клієнт може передати покази, та оператор системи розподілу зробить коригування залежно від обсягу фактично спожитої електроенергії.