До уваги мешканців Чабанівської громади, власників приватних домоволодінь!

Дата: 23.03.2023 13:39

На прилеглих територіях приватних домоволодінь неодноразово помічено купи обрізаного гілля та іншого сміття, що свідчить про несумлінне ставлення деяких громадян до чистоти і дотримання правил поводження зі сміттям.

НАГАДУЄМО, для вивезення залишків рослинності, гілля, бур’янів від приватних домоволодінь та прилеглих до них земельних ділянок власникам домогосподарств  необхідно звернутись до комунальних підприємств Чабанівської селищної ради ради щодо замовлення такої послуги.

Разом із тим нагадуємо, що відповідно до чинного законодавства, спалювання залишків сухої рослинності, побутового сміття категорично заборонено та під час дії військового стану прирівнюється до диверсії, за що передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.