Робоча зустріч з генеральним директором Спільного українсько-німецького підприємства "Рехау"

Дата: 05.04.2023 15:00

Сьогодні в.о. селищного голови - секретар Чабанівської селищної ради Олена СОБОЛЄВА провела робочу зустріч з генеральним директором Спільного українсько-німецького підприємства "Рехау" Федором ОМЕЛІНСЬКИМ.

Підприємство розташоване на території нашої громади в смт Чабани та є одним з найбільших бюджетоутворюючих підприємств Чабанівської селищної територіальної громади. Щорічний внесок "Рехау" після перереєстрації юридичної адреси підприємства на території громади складає понад 10 млн грн.

В ході зустрічі обговорювались питання співпраці розвитку громади та гуманітарної допомоги ЗСУ, а також міжнародне співробітництво, адже потужності виробництва компанії знаходяться в Польщі та Німеччині.