Рятувальники Фастівського районного управління провели інструктаж в культовій споруді

Дата: 11.04.2023 14:44

Незабаром Великдень – одне з найвизначніших християнських свят. Це свято традиційно пов’язане зі скупченням великої кількості людей та масовим використанням ними відкритого вогню, зокрема свічок та лампадок.

З метою попередження виникнення пожеж та надзвичайних подій, 10 квітня рятувальниками Фастівського районного управління було проведено інструктаж з настоятелем та прихожанами Свято-Троїцького Храму УПЦ в смт Чабани.

Також рятувальники нагадали правила пожежної безпеки для культових споруд та правила користування первинними засобами пожежогасіння.

Під час проведення інструктажу працівники ДСНС наголосили на правилах поведінки при отриманні сигналу «Увага! Повітряна тривога!» та правил використання первинних засобів пожежогасіння, а також закликають мешканців бути обережними під час богослужінь!

За матеріалами Фастівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області