Профілактичні рейди "Стоп насильству" та "Підліток" на території Чабанівської громади

Дата: 04.05.2023 10:56

Служба у справах дітей та сім'ї Чабанівської селищної ради спільно з поліцейським офіцером Чабанівської громади та за участю фахівця із соціальної роботи відділу соціального захисту Чабанівської селищної ради 03 травня 2023 року провели чергові профілактичні рейди «Стоп насильству» та «Підліток».

• Відвідали сім’ї, відносно яких зареєстровано  повідомлення про вчинення  домашнього насильства. Провели профілактичні бесіди з кривдниками, обстежили умови проживання сімей та надали соціальні послуги  особам, які потерпіли від домашнього насильства.
  • Також здійснили перевірку громадських місць населених пунктів Чабанівської громади та торгові об'єкти з метою попередження продажу алкоголю та тютюну особам, які не досягли 18 років.

УВАГА! Якщо ви зіткнулися з явищем домашнього насильства особисто або стали свідком домашнього насильства, терміново звертайтеся за телефонами:

Служба у справах дітей та сім’ї Чабанівської селищної ради

Поліцейський офіцер Чабанівської селищної територіальної громади