Аматорський вокальний ансамбль «Дивоцвіт» Чабанівської громади підтвердив звання «Народний»

Дата: 11.05.2023 10:49

9 травня 2023 року в Білогородці Бучанського району Київський обласний центр народної творчості провів атестацію по присвоєнню/підтвердженню аматорських колективів Київської області. Атестаційна комісія переглянула 7 аматорських колективів Білогородської, Борщагівської та Чабанівської територіальних громад.

Комісія відзначила високий рівень підготовки народного аматорського вокального ансамблю «Дивоцвіт» Будинку культури Чабанівської селищної ради, а також їх приємно вразили дивовижні костюми колективу.

«Дивоцвіт», керівником якого є Юлія Романенко, вже 35 років плідно працює над своєю творчістю, демонструючи високий рівень, плідну працю та постійне вдосконалення.

Бажаємо колективу подальших творчих успіхів та натхнення!