Програма "Власний дім" для громадян України, які проживають та працюють в сільській місцевості

Дата: 15.05.2023 10:39

На підставі Програми "Власний дім" громадяни України, які проживають в сільській місцевості та працюють на підприємствах, установах, організаціях всіх форм власності, що функціонують у сільській місцевості та розташовані у межах району проживання чи суміжних районах мають право скористатися, відповідно до Правил затверджених постановою КМУ від 05.10.1998 №1597, пільговим довгостроковим кредитом.

Фото без описуЗа користування даним кредитом встановлюється плата у розмірі 3% річних, а позичальники, які мають трьох і більше дітей, звільняються від сплати відсотків за користування.

За рахунок кредитних ресурсів жителі сільської місцевості можуть провести будівництво, добудову, реконструкцію власного житла, придбання як на вторинному ринку так і нового житла, спорудження інженерних мереж та підключення їх до вже існуючих комунікацій.

В програмі “Власний дім” передбачена мінімальна та максимальна сума кредиту на житло в сільській місцевості в залежності від виду будівництва:

• для будівництва нового житла — до 400 тисяч грн;
  • для реконструкції вже готового будинку або його добудови — до 250 тисяч грн;
  • для придбання житла — до 300 тисяч грн;
  • для інженерних мереж, які потрібно підключити до вже наявних комунікацій — до 100 тисяч грн.

З метою закладення фінансового ресурсу у державному бюджеті на ці цілі, жителям громади необхідно вказати свою потребу у пільговому кредитуванні "Власний дім".

Форма для заповнення за посиланням.