Онлайн зустріч з представниками Польщі з метою подальшого міжнародного співробітництва та спільного розвитку

Дата: 16.05.2023 16:19

Сьогодні відбулась онлайн зустріч з представниками м. Шрем, Польща з метою подальшого міжнародного співробітництва та спільного розвитку.

Зустріч пройшла за участі очільниці Чабанівської селищної територіальної громади Олени Соболєвої, першого заступника селищного голови Сергія Прунцева та представників м. Шрем Познанського воєводства, зокрема - бургомістра пана Адама Левандовскі, відповідальної за міжнародне співробітництво Барбари Яблонської, генерального директора REHAU Window Solutions Карстена Хойер та генерального директора ТОВ “REHAU” Україна Федора Омелінського.

В режимі онлайн-конференції обговорили питання співробітництва в сферах освіти, культури, спорту, дозвілля та інших важливих напрямках розвитку громади. Обмін досвідом, планування спільних проектів та програм сприятимуть зміцненню взаємовигідних відносин з розвитку між нашими громадами.

Чабанівська громада, в особі в.о. селищного голови Олени Олександрівни, була запрошена паном Левандовскі відвідати м. Шрем для подальшого обговорення спільних ініціатив та планування майбутніх проектів. В рамках співпраці між нашими громадами планується організувати взаємні візити та обмін делегаціями. Разом ми зможемо зробити наші громади ще сильнішими, процвітаючими та кращими місцями для життя наших мешканців!