Увага! Останнім часом на території України почастішали випадки фішингових атак

Дата: 21.06.2023 15:09

Фішингова атака – це спроба отримати вашу особисту інформацію оманливим шляхом.

Під час воєнного стану набули популярності схеми з використанням фішингових сайтів, які маскуються під ресурси для оформлення соціальних виплат від держави, фондів, міжнародних організацій, органів центральної та виконавчої влади, Служби Безпеки України, органів прокуратури тощо.

Інформація, яку можуть запитувати фішингові сайти:
• Імена користувача та паролі
• Номери соціального страхування
• Номери банківських рахунків
• PIN-коди (особисті ідентифікаційні номери)
• Номери кредитних карток
• Дівоче прізвище матері
• Ваш день народження

Будьте обережними, коли отримуєте повідомлення від сайту з проханням надати особисту інформацію!

Якщо вам надходять такі повідомлення, не надавайте інформацію, не переконавшись у надійності сайту. Якщо можливо, відкрийте сторінку в іншому вікні, а не натискайте посилання в електронному листі. На фішинговий сайт може вказувати будь-яка відмінність в URL-адресі (зайві символи, невірне написання). Радимо завжди звертати увагу на адресу необхідного сайту, а також не переходити за підозрілими гіперпосиланнями та не вводити конфіденційні дані.

Будьте обережні! Пам'ятайте про кібергігієну!