Вітання з Днем родини

Дата: 08.07.2023 10:00

Дорогі жителі та гості нашої громади! Сьогодні вся країна відзначає День родини. Родина для українців – це та основа, на якій будується добробут та спокій у нашій державі. В родині ми набираємось сил і натхнення, які допомагають нам впродовж всього життя долати труднощі і отримувати перемоги.

У складні часи агресії росії проти України ми всі також маємо бути однією великою, дружньою, надійною родиною, захищати своїх рідних та свою землю від посягань.Тож, з нагоди цього важливого свята прийміть наші найщиріші вітання! Бережіть свої сім’ї, любіть один одного, і нехай в кожній оселі завжди панує мир, гармонія і взаєморозуміння!

З днем української родини!

З повагою в.о. селищного голови - секретар ради Олена СОБОЛЄВА, виконавчий комітет та депутатський корпус Чабанівської селищної ради