Здоровий побут - профілактичний рейд Служби у справах дітей та сім'ї

Дата: 24.07.2023 10:55

На минулому тижні, 21 липня 2023 року, згідно з планом роботи Служби у справах дітей та сім'ї виконавчого комітету Чабанівської селищної ради, працівниками Служби спільно з поліцейськими офіцерами громади проведено профілактичний рейд «Здоровий побут».

Під час рейду відвідали сім'ї, які опинились у складних життєвих обставинах, а також сім'ї, відносно яких надійшли повідомлення сектору ювенальної превенції Фастівського районного відділення поліції Національної поліції в Київській області.

Під час зустрічей з батьками була проведена профілактична бесіда щодо виконання батьківських обов'язків відносно дітей.

Шановні батьки, пам’ятайте! Здоровий побут – це фундамент, на якому будується майбутнє наших дітей. Наша спільна місія – створити безпечне, здорове і щасливе середовище для їх росту та розвитку!