Від 6 серпня цього року автосалони можуть реєструвати транспортні засоби від імені покупця без необхідності нотаріального оформлення довіреності

Дата: 09.08.2023 15:24

Автосалони можуть реєструвати транспортні засоби від імені покупця без необхідності нотаріального оформлення довіреності. Також необов’язковими тепер стають "транзитні" номерні знаки.

Після оформлення необхідних документів між покупцем та продавцем, представник автосалону може завітати до сервісного центру МВС замість покупця. І відповідно, отримати свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу на ім’я покупця.

Для отримання додаткової інформації та консультації щодо надання послуг сервісного центру МВС у Чабанівській селищній раді звертайтесь до фахівців за телефоном:

📞 (097) 042-29-33

Адреса: смт Чабани, вул. Машинобудівників, 4