День Молоді у Чабанівській громаді!

Дата: 10.08.2023 11:03

Запрошуємо мешканців та гостей Чабанівської громади відзначити День Молоді та долучитись до благодійної ярмарки на підтримку ЗСУ!

Любите випікати солодощі? Приєднуйтесь до наших майстринь з пекарства - випікайте смаколики та приносьте їх на захід. Зібрані кошти підуть на підтримку наших  Збройних Сил України!

У програмі заходу:
- виступи творчих колективів
- благодійна ярмарка майстринь з пекарства та хендмейду
- дитячі спортивні естафети

• 12 серпня, 11:00
  • Парк відпочинку для дітей біля озера в смт Чабани (поруч з будинком по вулиці Машинобудівників, 4в)

Давайте разом створимо атмосферу позитиву та доброти, а також підтримаємо наших Героїв - Збройні Сили України🇺🇦

Захід проходитиме з дотриманням норм цивільного захисту населення в умовах воєнного стану.
Важливо: у випадку повітряної тривоги, ми запрошуємо учасників заходу до укриття.

Для консультацій з питань участі у благодійній ярмарці звертайтеся за номером:
📞 +38 (050) 419-47-01 Тетяна