Відділ освіти виконавчого комітету Чабанівської селищної ради інформує про відкриття нової ресурсної кімнати для діток дошкільного віку!

Дата: 11.08.2023 16:28

В закладі дошкільної освіти «Дзвіночок» смт Чабани з 01 вересня запрацює нова ресурсна кімната для діток з особливим освітніми потребами (ООП).

Ресурсна кімната – це спеціально облаштоване приміщення, призначене для проведення індивідуальних та групових занять, корекційної роботи, психологічного розвантаження дітей з особливими освітніми потребами.

Простір кімнати комфортний та доступний для дітей з різними рівнями підтримки. Саме завдяки функціонуванню ресурсної кімнати діти з ООП зможуть з легкістю адаптуватися до нових умов та соціуму, а спеціалісти закладу матимуть можливість використовувати в роботі з дітьми сучасні дидактичні матеріали та обладнання з метою надання якісних освітніх послуг.