Молодь Чабанівської громади відзначили свій День!

Дата: 12.08.2023 15:00

Свідомі, сильні, творчі й наполегливі - молодь Чабанівської громади відзначили свій День. Солодощі, хендмейд, військова сувенірна продукція з відпрацьованих боєприпасів, солодка вата, повітряні кульки, батут, спортивні естафети, виступи наших талановитих виконавців та колективів - все це було в програмі заходу, який обʼєднав мешканців громади та створив неперевершену атмосферу позитиву, добра та підтримки!

Благодійна ярмарка майстринь з пекарства та хендмейду допомогла зібрати кошти нашим Героям - Збройним Силам України.

Щиро дякуємо всім, хто долучився відзначити цей чудовий день разом!

Також дякуємо Міжнародному благодійному фонду "PatriotUA" за участь у благодійній ярмарці!