В Україні стартував громадський проєкт з естетичної медицини для громадян, які отримали опіки та рубці внаслідок військових дій

Дата: 25.08.2023 14:52

Проєкт «Неопалимі»: комплексне і безкоштовне лікування опіків та рубців для людей, які отримали поранення внаслідок війни.

В Україні діє благодійний проєкт з естетичної медицини «Неопалимі», метою якого є забезпечення безоплатним лікуванням українців з ушкодженнями шкіри, такими як опіки та рубці, отриманими внаслідок російської агресії, для відновлення функціональності уражених частин тіла.

У проєкті беруть участь понад 30 приватних медичних закладів з естетичної медицини, дерматології та пластичної хірургії в 15-ти областях України, а також у кількох країнах Східної Європи. Робота здійснюється за підтримки Міністерства охорони здоров’я України та з допомогою партнерів-благодійників.

У рамках проєкту клініки приймають на відновлене лікування пацієнтів з рубцевими змінами шкіри (гіпертрофічні рубці, опіки, контрактури внаслідок осколкових чи термічних уражень) і механічним травматичним татуажем (порох, асфальт тощо). Вік пацієнтів не обмежується.

Лікування проводиться за допомогою лазерів ErYag чи  CO2, мікроголкової радіочастотної технології, а також полінуклеотидних препаратів заспокійливих і відновлювальних топічних засобів. Термін лікування та кількість процедур вирішуються індивідуально.

❗️ Важливо: проєкт не розповсюджується на пацієнтів з побутовими травмами.

Щоб отримати необхідну допомогу, потрібно:

• бути військовим/волонтером/добровольцем/цивільним/дитиною;
  • мати ушкодження шкіри (опіки чи рубці) унаслідок військових дій;
  • мати підтвердження від лікаря/військово-медичної комісії про отримання непобутової травми;
  • заповнити реєстраційну форму на сайті http://neopalymi.in.ua.

Заповнити форму може пацієнт самостійно або вповноважена особа від його імені.

Більш детальну інформацію можна дізнатися на сайті http://neopalymi.in.ua, сторінці Instagram або за телефоном (066) 906-06-14.