«ВідновиДІМ»

Дата: 18.10.2023 16:45

Програма «ВідновиДІМ» — це програма фінансування будівельних робіт з відновлення житлових будинків, пошкоджених внаслідок військової агресії російської федерації проти України. Фінансування відбувається шляхом виплати Фондом грантів ОСББ, що утворені у таких будинках.

• Програма дозволяє модернізувати внутрішні системи будинку, провести зовнішнє утеплення, зменшити споживання енергії та витрати мешканців на комунальні послуги.
  • Отримані кошти можуть бути задіяні як на здійснення відповідних будівельних робіт, так і на придбання матеріалів та обладнання, необхідних для виконання таких робіт.

Учасниками Програми можуть стати усі об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ).

Детальніше про програму: www.energodim.org

Консультація за тел: +38 044 344-28-36 або через пошту support@eefund.org.ua