Представники Чабанівської громади провели виставку Mental Trek для педагогів Києва

Дата: 25.10.2023 14:55

25 жовтня 2023 року психологи ЗДО «Дзвіночок», психолог Новосілківського академічного ліцею «Ерудит», представники відділу освіти та сектору культури, молоді та спорту Чабанівської селищної ради у співпраці з командою фасилітаторів провели виставку Mental Trek для педагогів приватної школи КМДШ Голосіївського району м. Києва.

Метою виставки було розширення та закріплення знань про психічне здоров’я та психічне благополуччя, розвиток власних поведінкових стратегій, сприятливих для психічного здоров’я, зменшення стигми й дискримінації щодо людей, які мають психічні розлади, а також сприяння засвоєнню навичок віднайдення й прийняття зважених самостійних рішень.

Під час виставки педагоги мали змогу ознайомитися з різними аспектами психічного здоров’я, дізнатися про причини виникнення психічних розладів, а також про те, як їх можна попередити та лікувати.

✅ Також представники громади отримали сертифікати фасилітаторів, що дозволить їм у подальшому проводити виставку Mental Trek у своїх закладах освіти.