Вітаємо з Днем української писемності та мови!

Дата: 27.10.2023 10:04

Сьогодні ми відзначаємо свято українського слова — День української писемності та мови! Наша рідна мова — це памʼять наших поколінь, наша ідентичність, наша культура та наша душа.

Українська мова — це ще один символ нашого спротиву. Це наш зв’язок з рідним краєм, це наша сила, це наша зброя проти окупанта.

Бережімо рідну мову!

Нехай вона лунає в наших домівках, на наших вулицях, у наших серцях!

З повагою
в.о. селищного голови - секретар ради Олена СОБОЛЄВА, виконавчий комітет та депутатський корпус Чабанівської селищної ради