В смт Чабани тривають роботи з капітального ремонту проїзду вздовж вулиці Покровська від вулиці Машинобудівників до вулиці Покровська, 9

Дата: 03.11.2023 14:54

Однією з найактуальніших проблем, яку буде вирішено завдяки цим роботам, є усунення підтоплення на критичних ділянках дороги, включаючи перехрестя та прилеглі багатоповерхові будинки. Протягом багатьох років накопичення води призводило до значних збитків, небезпечного пересування по дорозі та постійної цвілі у підвалах будинків.

✅ З цією метою планується встановлення дренажних колодязів, які призначені для відведення води з поверхні дороги.

✅ Для облаштування дорожнього покриття обрано бруківку, яка завдяки технології укладання має вищу водопроникність ніж асфальтне покриття та допоможе зменшити накопичення води на дорозі.

✅ Вартість робіт, передбачених проєктом, також включає в себе облаштування зупинкового комплексу громадського транспорту, в тому числі кишені для маршрутних транспортних засобів та посадковий майданчик.

Завершення цих робіт заплановано до кінця поточного року.

Важливо, щоб кожен мешканець нашої громади міг безпечно та комфортно пересуватися по наших дорогах.

Облаштування таких дренажних систем та оновлення дорожнього покриття необхідні для забезпечення безпеки руху та комфорту всіх мешканців Чабанівської громади. Кожна інвестиція у покращення інфраструктури нашої громади спрямована на підвищення якості життя та загальної безпеки кожного з нас.

Дякуємо за розуміння та співпрацю!