Понад 7 тисяч адміністративних послуг було надано ЦНАП Чабанівської селищної ради за 9 місяців 2023 року

Дата: 09.11.2023 14:50

За 9 місяців 2023 року ЦНАП надав 7323 адміністративні послуги, що на 15% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Серед найпопулярніших:

• реєстрація місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб;
  • паспортні послуги;
  • реєстрація речових прав на нерухоме майно;
  • реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
  • державна реєстрація актів цивільного стану;
  • реєстрація/перереєстрація транспортного засобу.

У 2023 році з метою підвищення якості обслуговування населення ЦНАП розпочав співпрацю з іншими державними органами та установами:

✅ щоденно у будні ведеться прийом громадян спеціалістами управління Пенсійного фонду України Київської області;
✅ щомісячно здійснюється безоплатна консультація нотаріуса для населення Чабанівської селищної територіальної громади.

У перспективі ЦНАП планує продовжувати розширювати спектр послуг, використовувати у своїй роботі сучасні інформаційні технології, а також забезпечувати умови для розвитку та спрощення процедур надання адміністративних послуг.

Скористатися послугами ЦНАП та отримати якісне обслуговування ви можете за адресою: смт Чабани, вул. Машинобудівників, 4

Телефон: (044) 526-05-56

Графік роботи: