У Чабанівській громаді відбувся тренінг з протидії гендерно зумовленому насильству

Дата: 24.11.2023 16:01

24 листопада 2023 року в Будинку культури Чабанівської селищної ради відбувся тренінг «Принципи протидії гендерно зумовленому насильству».

Тренінг організовано Київським обласним Центром соціальних служб Київської обласної військової (державної) адміністрації спільно з Міжнародним медичним корпусом (International MedicaL Corps).

У тренінгу взяли участь 27 представників служб у справах дітей та сім'ї, відділів освіти, соціальної та медичної сфери, поліцейських офіцерів громад із шести територіальних громад Фастівського району Київської області та Служби у справах дітей та сім'ї Фастівської районної державної адміністрації Київської області.

Учасників тренінгу привітали заступник селищного голови з соціальної політики та гуманітарних питань Чабанівської селищної ради Михайло Коструба та директор Київського обласного центру соціальних служб Наталія Ібрагімова.

Гендерно зумовлене насильство (ГЗН) є серйозною проблемою, яка існує в усіх країнах світу. Воно може проявлятися у різних формах, таких як фізичне, сексуальне, психологічне та економічне насильство. ГЗН може мати руйнівні наслідки для жертв, їх сімей та цілих громад.

Учасники тренінгу дізналися про основні поняття, причини та наслідки ГЗН, обговорили як змінити ставлення до цього явища, а також отримали практичні навички для його протидії.

Такі тренінги є важливим кроком у напрямку підвищення обізнаності про гендерно зумовлене насильство та подальше його запобігання.