Захоплива подорож піратів Карибського моря у "Яблучку"

Дата: 29.11.2023 09:45

28 листопада в рамках проєкту «Відкритий освітній простір» на базі КЗ «Новосілківський ЗДО «Яблучко» Чабанівської селищної ради відбулося методичне об’єднання для понад 20 вихователів середніх та старших груп сусідніх територіальних громад.

Тема заходу: «Форми організації та види навчальних матеріалів для дітей дошкільного віку. Логіко-математична компетентність старших дошкільників».

Заняття пройшло у вигляді івенту, під час якого задіяні були не тільки вихователі старших груп, а й спеціалісти дошкільного закладу.

Діти в стилі піратів Карибського моря подорожували, шукаючи скарби.

Така форма роботи дозволила педагогам легко та цікаво подати дітям навчальний матеріал, а також навчити їх застосовувати набуті знання в житті.

Завдяки ігровим вправам, інноваційним методикам та технологіям, педагоги досягнули поставленої мети.

Всі учасники заходу, від дітей до дорослих, отримали практичний досвід та задоволення від проведеного івенту. Заняття пройшло захопливо та пізнавально!

Це прекрасний приклад того, як плідна співпраця педагогічного колективу може сприяти розвитку сучасної та якісної дошкільної освіти.

Дякуємо адміністрації та педагогам дошкільного закладу за проведену щоденну працю та залучення до підготовки відповідного заходу!