Безкоштовний онлайн-курс «Єдина Україна: становлення національної ідентичності»

Дата: 12.12.2023 15:09

Фонд Східна Європа у співпраці з Міністерством молоді та спорту України розробили курс «Єдина Україна: становлення національної ідентичності».

Формуйте українську національну та громадянську ідентичність разом ведучою курсу Марічкою Падалко та експертами Українського інституту національної пам’яті та Університету Григорія Сковороди в Переяславі.

У цьому курсі ви дізнаєтеся про:

• формування української національної ідентичності через подолання російських міфів;
  • подолання байдужості та меншовартості;
  • формування активної громадянської позиції;
  • українське волонтерство.

Курс розроблений для:

• викладачів історії;
  • фахівців, залучених до виховної роботи, громадських та волонтерських організацій;
  • всіх, хто хоче підвищити власний рівень знань про історію України, поглибити знання з новітньої історії, сучасних процесів державотворення та розвитку українського громадянського суспільства.

Курс доступний на безкоштовній онлайн-платформі Зрозуміло! за посиланням.

Після успішно складеного фінального тесту слухачі отримають сертифікат із 0,2 кредиту ЄКТС.

Почніть формувати свою українську ідентичність сьогодні!