«Щаслива родина – успішна країна»: захід для дітей Чабанівської громади

Дата: 19.01.2024 15:58

19 січня 2024 року в Київському академічному театрі юного глядача на Липках, з нагоди відзначення новорічних та різдвяних свят, відбувся захід для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

10 дітей із двох багатодітних сімей та однієї малозабезпеченої сім’ї з Чабанівської громади відвідали музичну постановку «Пригоди Тома Сойєра».

Діти та батьки отримали яскраві враження від перегляду вистави, яка була сповненою романтики та доброго гумору. Цікаві історії, дивні та доволі незвичайні події, героями яких є Том Сойєр та Геккльберрі Фінн, занурили дітей у бурхливий світ пригод та нагадали батькам, що дитинство – це один з найважливіших та найкращих періодів життя.

Захід організований у рамках комплексної Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Щаслива родина – успішна країна».