Всеукраїнські учнівські олімпіади з іноземних мов відбулись у Новосілківському академічному ліцеї "Ерудит"

Дата: 06.02.2024 10:00

03 лютого 2024 року на базі Новосілківського академічного ліцею "Ерудит" відбувся ІІ тур (ІІІ обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з іноземних мов: англійської, іспанської, французької та німецької.

131 учасник Олімпіад продемонстрували свої знання з іноземних мов.

Організація події була проведена з дотриманням всіх необхідних безпекових вимог, зокрема, написання олімпіадних завдань відбувалося в укритті ліцею.

Висловлюємо щиру вдячність керівникам закладів освіти громади за підтримку обдарованої молоді та належну організацію заходу обласного рівня!