Всеукраїнський конкурс до Міжнародного дня рідної мови!

Дата: 08.02.2024 11:40

21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. З цієї нагоди Національний Фестиваль «Код Нації» спільно з проєктом «ПроМову» оголошує Всеукраїнський конкурс!

До 25 лютого ти маєш можливість подати свій творчий проєкт та отримати круті дарунки в одній з 5 номінацій:

• Образотворчі роботи (малюнки, комп'ютерна графіка)
  • Відеороботи (декламація віршів, інші жанри)
  • Фотокросинг (5 постановних фото за темою)
  • Есе на тему "Мовне питання"
  • Мовні меми

Для тих, хто хоче перевірити свої знання української мови, пропонується пройти Тестування та отримати Сертифікат.

Мова - це наше національне надбання! Тож закликаємо всіх продемонструвати свою любов до української мови та культури, а також отримати класні дарунки!

Детальніше на сайті Конкурсу: https://mova.kod-natsii.com/

Приєднуйся!