Відкритий діалог: атестаційна комісія ІІ рівня у Чабанівській громаді
14 березня 2023 року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня при виконавчому комітеті Чабанівської селищної ради. У ході конструктивного діалогу члени комісії детально вивчили професійний досвід та діяльність педагогічного працівника, який атестується у 2023-2024 навчальному році.
Засідання проходило в атмосфері відкритості та співпраці. Атестаційна комісія, ґрунтуючись на Положенні про атестацію педагогічних працівників, затвердженому Наказом Міністерства освіти і науки України від 09.09.2022 р. №805, уважно дослідила всі аспекти педагогічної майстерності та досягнень педагогічного працівника.
Важливо підкреслити, що атестація – це не просто формальна процедура, а дійсно важливий етап у професійному розвитку кожного педагога. Це можливість продемонструвати свої знання, навички, компетенції, а також отримати конструктивну оцінку та рекомендації для подальшого вдосконалення.