Підтримка ЗСУ, ліквідація підтоплення та бюджетні питання: про результати позачергової сесії Чабанівської селищної ради
25 березня 2024 року відбулась позачергова сесія Чабанівської селищної ради, де були розглянуті важливі питання для нашої громади та підтримки захисників України.
За результатами сесії виділено 3 121 150 грн на закупівлю необхідного обладнання для наших захисників та працівників ДСНС, які безпосередньо займаються ліквідацією наслідків російської агресії.
Також було проголосовано питання виділення коштів на усунення наслідків підтоплення у нашій громаді.
Питання виділення коштів на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель громади, яке є критичним для подальшого наповнення бюджету нашої громади, відправлено депутатами на доопрацювання і буде проголосовано на найближчій сесії.
З відповідними рішеннями та поіменним голосуванням ви можете ознайомитись на сайті Чабанівської селищної ради.