03 квітня відбудеться прощальна церемонія з полеглим Захисником нашої громади...

Дата: 02.04.2024 10:10

Завтра, 03 квітня, на рідну землю на щиті повертається наш земляк, командир 3-ої протитанкової артилерійської батареї в/ч А-0249, майор, депутат Чабанівської селищної ради VII та VIII скликань - Анатолій Васильович КОВАЛЬ, який загинув 07.04.2022 року біля с. Сулигівка Ізюмського району Харківської області під час виконання бойового завдання.

Анатолій Васильович був справжнім патріотом, який віддав життя захищаючи нашу рідну землю. Він був добрим, справедливим, відповідальним та енергійним. У Героя залишились дружина та донька.

Просимо жителів Чабанівської громади об 11:30 створити живий коридор пошани на в'їзді в село Новосілки (від ЖК "Нові Теремки" до Будинку культури), щоб гідно зустріти полеглого Захисника.

Об 11:15, всіх, хто бажає провести Героя в останню путь, чекатиме автобус біля КП "Керуюча компанія Чабани".

Прощальна церемонія відбудеться о 12:00 у Будинку культури за адресою: с. Новосілки, вул. Озерна, 4.

Співчуття рідним та близьким загиблого.
Вічна Пам'ять і вічна Слава Герою!