Вітаємо Аллу Миколаївну Джемесюк з отриманням почесного звання "Заслужений працівник освіти України"!
Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради щиро вітає Аллу ДЖЕМЕСЮК, директора КЗ "Новосілківський ЗДО "Яблучко" Чабанівської селищної ради, з отриманням почесного звання "Заслужений працівник освіти України"!
Це високе звання присвоєно Аллі Миколаївні Указом Президента України від 27.09.2023 року, який було урочисто вручено під час відзначення другої річниці визволення Київщини від російських окупантів.
За роки плідної роботи на посаді директора Комунального закладу «Новосілківський заклад дошкільної освіти «Яблучко» вона отримала численні нагороди та почесні звання, відзначаючи її великий внесок у розвиток освіти та виховання молодого покоління. На посаді директора Комунального закладу «Новосілківський заклад дошкільної освіти «Яблучко» вона працює понад 26 років та має 45 років педагогічного стажу.
Алла Миколаївна проявила себе як розумний та мудрий керівник, який розуміється в питаннях розвитку дошкільної освіти. Її розум, інтелект, ерудиція, чудові організаторські здібності, знання педагогіки та психології, велика практика управлінської та методичної роботи дозволяють їй бути наставником для інших педагогів. Під її керівництвом заклад щороку демонструє високий рівень надання освітніх та якісних послуг, виховуючи і навчаючи підростаюче розумне майбутнє покоління.
Нині заклад оснащений сучасним технічним та методичним обладнанням, укомплектований весь штатний персонал. Джемесюк Алла Миколаївна має велику повагу та авторитет серед колег, педагогів, батьків та жителів громади. Смілива та наполеглива, в період повномасштабного вторгнення російського агресора на територію України, вона згуртувала навколо себе колег і не полишила колектив та громаду.
Висловлюємо вдячність за її невтомну працю та безмежне прагнення до нових досягнень. Бажаємо міцного здоров'я, невичерпної енергії, нових звершень та подальших успіхів у благородній справі виховання та навчання дітей!