Пізнавально-профілактичний захід для учнів Новосілківського академічного ліцею «Ерудит» на тему мінної безпеки

Дата: 08.04.2024 15:20

05 квітня 2024 року працівники Служби у справах дітей та сім'ї спільно з поліцейським офіцером Чабанівської територіальної громади та представниками відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Фастівського РУ ГУ ДСНС України в Київській області провели пізнавально-профілактичний захід для учнів Новосілківського академічного ліцею «Ерудит» на тему мінної безпеки.

Метою заходу було розширити знання дітей щодо правил поводження з вибухонебезпечними предметами.

Лектори розповіли учням про небезпеку, яку несуть в собі вибухонебезпечні предмети та їх класифікацію, правила поведінки при виявленні, а також де можна натрапити на такі предмети та як правильно діяти у разі виявлення підозрілої знахідки.

У разі знаходження вибухонебезпечного пристрою ЗАБОРОНЕНО:

- торкатися підозрілого предмету або пересувати його;
- заливати його рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати;
- здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, оскільки практично всі вибухові речовини чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання;
- намагатися самостійно знешкоджувати знахідку.

Про знахідку вибухонебезпечного предмета необхідно ТЕРМІНОВО повідомити до Служби порятунку «101» чи до поліції за номером «102».

ПАМ'ЯТАЙТЕ! ВІД ВАШИХ ПРАВИЛЬНИХ ДІЙ ЗАЛЕЖАТЬ ВАШЕ ЖИТТЯ ТА ЗДОРОВ'Я!