"Кубок клубу «Шторм»": юні каратисти Чабанівської громади змагалися за звання чемпіона!

Дата: 09.05.2024 11:50

Вихідними в селі Чайки Київської області юні каратисти клубу "Шторм" зібралися, щоб випробувати свої сили на внутрішньоклубному турнірі "Кубок клубу «Шторм»" з Зендокай Карате-до.

63 юних спортсмени різних вікових груп та рівнів майстерності продемонстрували свою завзятість, силу волі та майстерність бойового мистецтва.

Турнір став справжнім святом спорту та єднання! Кожен учасник, незалежно від результату, здобув перемогу над собою, продемонструвавши вдосконалення своїх навичок.

Вітаємо чемпіонів:

• 23 юних каратистів здобули звання чемпіонів клубу "Шторм";
  • 23 спортсмени посіли почесне друге місце;
  • 21 учасник завоювали бронзові медалі.

Нагородження переможців та призерів стало кульмінацією турніру. Представники Чабанівської селищної ради, які були присутні на заході, відзначили важливість проведення подібних змагань для розвитку молодіжного спорту та висловили щиру подяку тренерам клубу "Шторм" за їхню самовіддану працю, професіоналізм та значний внесок у виховання юних каратистів нашої громади!

Бажаємо юним спортсменам клубу "Шторм" нових спортивних звершень, гідних перемог та невпинного самовдосконалення!